KONST / Litografier / Färglitografi 15175245
nr 1517 5245
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Signerad, numrerad 284/300. Färglitografi, bildmått: 40x50 cm, yttermått inklusive ram: 54x64 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 januari 2023
kl 20:59:28
20/1 17:58:50
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas